Forum asociat blogului meu Florin Rotaru
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas

In jos

Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas Empty Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas

Mesaj  Admin Vin 30 Dec 2011 - 4:44


Anul care vine sa fie linistit si bun, cu sanatate, bucurii si realizari alaturi de cei dragi.
Chiar daca grijile lumesti ne vor cuprinde sufletul sa incercam sa avem o noua viziune privind duhul lumesc al acestor griji si sa ne gandim la ce este folositor pentru noi si pentru menirea noastră in viata pamântească.
La Multi Ani cu sanatate si ganduri de bine si speranta!



Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas 12_lov10
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas Kiss_b11
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas Bfdea
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas Happyn10
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas 2012-n10
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas I-love10
Ce am fi fara iubire in prim si ultim ceas ... din filele de an ce înca-au mai ramas Love_a10
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 39
Data de înscriere : 18/07/2011

https://forum-asociat-blog.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum