Forum asociat blogului meu Florin Rotaru
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sunt un tată fericit !

2 participanți

In jos

Sunt un tată fericit ! Empty Sunt un tată fericit !

Mesaj  Admin Mier 20 Iul 2011 - 5:53


Sunt un tata fericit !!!!!
Fetiţa mea a reuşit dupa un examen de admitere la o facultate, să intre la buget fiind prima din lista afisată aferentă, la o sectie la care ea şi-a dorit .
Mulţumesc lui Dumnezeu şi sfântului în ziua caruia am primit aceasta frumoasă veste (20 iulie- Sfântul Măritul Prooroc Ilie Tesviteanul)!


Ne nastem sa aprindem pe cerul lumii o stea.
Traim, ca prin noi steaua sa devina luceafar, iar cand nu vom mai fi ea va lumina eternitatea şi memoria celor ce sunt urmaşii noştri...


Sunt un tată fericit ! Click_10
Sunt un tată fericit ! Pageviews_0


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin 28 Oct 2011 - 5:33, editata de 7 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 39
Data de înscriere : 18/07/2011

https://forum-asociat-blog.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sunt un tată fericit ! Empty FELICITARI!!!

Mesaj  dani_ma.at Joi 21 Iul 2011 - 4:36

Admin a scris:Sunt un tata fericit !!!!!
Fetiţa mea a reuşit dupa un examen de admitere la o facultate, să intre la buget fiind prima din lista afisată aferentă, la o sectie la care ea şi-a dorit .
Mulţumesc lui Dumnezeu şi sfântului în ziua caruia am primit aceasta frumoasă veste !

"Eu nu am căutat, în toată viaţa mea, decât esenţa zborului! Zborul - ce fericire!" Constantin Brâncuşi
dani_ma.at
dani_ma.at

Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/07/2011

Sus In jos

Sunt un tată fericit ! Empty Re: Sunt un tată fericit !

Mesaj  Admin Vin 22 Iul 2011 - 1:39

Ne nastem sa aprindem pe cerul lumii o stea.Traim ca prin noi steaua sa devina luceafar iar cand nu vom mai fi ea va lumina eternitatea ...
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare ...
Fa-ti timp sa iubesti, fa-ti timp sa vorbesti, fa-ti timp sa impartasesti gandurile pretioase pe care le ai.
Multi oameni intra si ies din viata ta, dar numai prietenii iti lasa urme in inima. Pentru a vorbi cu tine insuti foloseste-ti capul, pentru a vorbi cu altii foloseste-ti inima ...
Prietenia se măsoară doar în amintiri,voie bună,linişte şi iubire,prietenia înseamnă iubirea supremă, cel mai valoros lucru, cea mai deschisă comunicare,este adevărul ce crează puntea de la suflet către suflet si cea mai mare comuniune de ganduri de care sunt capabili femeile şi bărbaţii.Nu există iubire mai mare şi mai puternică decât cea pe care o exprimă prietenia,un lucru bun devine sublim şi frumos dacă poţi să-l împarţi cu prietenii...
Sa daruiesti un zambet si putina iubire nu costa nimic. Poti sa te exprimi cu o mangaiere, cu un suras, cu un cuvant si asta poate avea o valoare infinita pentru cei care au nevoie si asteapta ...
Cuvintele sunt păsări salbatice; odată scăpate, nu le mai poţi prinde. (Jean Simard)...
Prieten e acela care îţi cunoaşte cântecul inimii tale şi poate să-l cânte atunci când ai uitat cuvintele.(Necunoscut)
Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată. (Cato cel Bătrân)
Cuvintele sunt vocea inimii.(Confucius)
Cuvintele sunt importante, dacă sunt puţine.( Lalla Romano)
Se spune că timpul trece. Timpul nu trece niciodată. Noi trecem prin timp.(G. Ibraileanu)
Patruzeci este vârsta bătrâneţii pentru cei tineri, cincizeci este vârsta tinereţii pentru cei bătrâni. (Victor Hugo)
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 39
Data de înscriere : 18/07/2011

https://forum-asociat-blog.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sunt un tată fericit ! Empty Re: Sunt un tată fericit !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum